Magiczne
kursy
angielskiego
dla dzieci!

Kursy w dwóch wiodących szkołach językowych *

Zobacz, co Twoje Dziecko otrzyma w ramach kursu Disney English

Bogaty pakiet atrakcyjnych dla dzieci materiałów dodatkowych do nauki angielskiego to również ogromne wsparcie dla rodziców i opiekunów. Wszystkie pomoce są wliczone w cenę kursu.

Review Book

Starannie przygotowana książka, przeznaczona do pracy w domu. Dzięki instrukcjom w językach angielskim i polskim rodzice mogą na bieżąco śledzić materiał realizowany na zajęciach i postępy swoich dzieci w trakcie trwania nauki. Urozmaicone ćwiczenia wspierają rozwój niezbędnych umiejętności językowych. Podręcznik zawiera zadania utrwalające materiał lekcyjny oraz atrakcyjne, kolorowe karty pracy, dzięki którym nauka jest przyjemna, skuteczna i radosna. Do podręcznika dołączono bajecznie kolorowe gry planszowe oraz karty ze słownictwem.

Gry planszowe

Są nie tylko motywującą i angażującą rozrywką, lecz także rozwijają wyobraźnię i umiejętność komunikacji. Dzięki grom dzieci szybciej przyswajają i utrwalają słówka oraz zwroty poznane podczas zajęć, a jednocześnie nabierają wprawy w płynnym porozumiewaniu się w języku angielskim. Zasady gier zostały dopasowane do możliwości dzieci w danym wieku. Instrukcja do gier w języku polskim jest zamieszczona w Review Book.

Karty pracy

Karty są bardzo atrakcyjnym materiałem kursowym, ułatwiającym zapamiętywanie słówek poznanych podczas zajęć. Idealnie sprawdzają się w różnych zabawach językowych – zarówno w domu, jak również w podróży. Można je też stosować jako dodatkową atrakcję podczas korzystania z gier planszowych.

Storybook

Jest barwną, pięknie ilustrowaną książką z historyjkami ze znanych i lubianych filmów Disneya np. Toy Story, Mulan, Auta. Zachęca dzieci do aktywnej zabawy, podczas której mogą ćwiczyć wymowę, słówka i zwroty w języku angielskim. Wesołe historyjki są również dostępne w formie audio. Storybook jest książką przygotowaną ze szczególną troską o atrakcyjność, a także z zachowaniem wysokiej wartości merytorycznej.

Przewodnik dla rodziców

Praktyczny zestaw wskazówek dotyczących tego, jak wykorzystać czas wolny i zabawę w domu do utrwalania znajomości języka angielskiego. W przewodniku można znaleźć również opis wszystkich elementów kursu językowego wraz z pomysłami do wykorzystania ich w zabawie z dziećmi.

Paszport

Jest materiałem, w którym dokumentujemy każdy sukces dziecka. Mali kursanci są nagradzani naklejkami lub pieczątkami. To wywołuje ich radość i dumę z osiągnięć.

Nagrania

Są uzupełnieniem Review Book i Storybook, a także atrakcyjną pomocą w rozwijaniu umiejętności rozumienia. Polecamy je do słuchania w domu w czasie wolnym, w trakcie zabawy lub przed snem.

Certyfikat

Duma z osiągnięć jest ogromną motywacją do kontynuowania nauki. Dlatego nie tylko dopingujemy naszych najmłodszych kursantów, lecz także świętujemy z nimi ich sukcesy. Na zakończenie każdego poziomu kursu dzieci są uroczyście nagradzane kolorowym certyfikatem. Jest on pamiątką i świadectwem potwierdzającym umiejętności językowe na określonym poziomie.

Plecak dla Twojego Dziecka

Uczestnicząc w kursie Disney English Dziecko otrzyma od nas plecak z ulubionymi postaciami Disneya. Znajdzie w nim wszystkie materiały niezbędne do nauki angielskiego na zajęciach i w domu.*
*Dotyczy uczestników kursów rocznych